רייקי ונשימה

ברייקי, נעשה שימוש בטכניקות ושיטות נשימה ככלי שמסייע בריפוי ובשינוי בזרם האנרגיה. למידת טכניקות הנשימה היא אחד מהצעדים הראשונים בהם לומדים איך לעשות שימוש בשינוי האנרגטי לריפוי.

רייקי משתמש בטכניקות נשימה עמוקה. הטכניקות הללו מאפשרות לנו להיות יותר מודעים לצ'אקרות שנהיות נגישות על מנת לקדם את הריפוי. זה גם מאפשר לנו לחדור לאנרגיה האוניברסלית יותר בקלות.

הסוג הראשון של הנשימה להנגשה כאשר מרפאים ברייקי נשימתי, הוא הנשימה הקצרה. זה האופן שבו רוב האנשים בדרך כלל נושמים. זה מיושם באמצעות נשימה דרך האף ומילוי החלק העליון של הריאות לפני שנושפים. אנחנו נרצה לזהות את השאיפה כאנרגיה אוניברסלית, ואת הנשיפה כשחרור אנרגיה שלילית.

הסוג השני של הנשימה הוא כאשר אנחנו נמצא את פלג הגוף התחתון שלנו באזור הבטן והסרעפת. כאשר שואפים עלינו להבחין שהבטן שלנו מתרחבת. כאשר נושפים הבטן צריכה להתכווץ. מילוי האוויר באופן זה נחשב לנשימה מלאה שלעתים קרובות משתמשים בה במדיטציה.

הסוג השלישי של הנשימה כולל טכניקה שבה אתם אמורים לדמיין שאתם ממלאים את החלל שבין הצלעות שלכם באוויר. באופן זה נקיים נשימה מלאה ועמוקה.

כאשר אתם נושמים באופן הזה, עליכם למלא קודם את הריאות, לאחר מכן את הסרעפת, ואז לאפשר לנשימה להתרחב אל תוך הצלעות. זה יאט אתכם בכדי לאפשר לכם לקרוא לאנרגיות האוניברסליות בעזרת הנשימה המלאה והעמוקה.

אספקט אחד של טכניקת הנשימה ברייקי הוא לדמיין את הנשימות הללו ולקשר אותן לקונוטציה של אור. כאשר שואפים, עליכם לדמיין שאור ממלא את הצ'אקרות השונות באמצעות הנשימה. עם המודע והמחשבות אתם יכולים להזיז את האור לכל אזור בו תרצו.

זה יעזור לכם ליצור הנעה של אנרגיות שונות שעד לנקודה זו היו חסומות.

אנשים רבים עושים שימוש לא רק ברייקי, אלא גם בסוגים שונים של מדיטציות.

כאשר מתרכזים בנשימות, אנחנו יכולים להיות במצב הרבה יותר רגוע. הנשימות אפילו יסייעו בשינוי רמת המודעות שלנו. כאשר עושים זאת אנחנו מאפשרים לאנרגיות האוניברסליות להתחיל לזרום דרכינו, בזמן שאנחנו משתמשים בטכניקת רייקי.

במרכז האיוקה מתקיימים סדנאות וקורסים שונים: לימודי NLP, קורס רייקי, קורס רייקי ומודעות, קורס דמיון מודרך, קורס NLP, קרן הלהבה והשפע, שמאניזם פילוסופיה אינדיאנית ועוד. ואף ניתנים טיפולים אישיים באמצעות: טיפול בדמיון מודרך NLP, טיפולים משלימיםלמתמודדים עם מחלת הסרטן, טיפול NLP רפואת תדרים ועוד.
אל תהססו לפנות בכל שאלה ל-054-7864138 או להשאיר פרטים באמצעות טופס צור קשר ואני אחזור אליכם.