מכשול כאתגר לשינוי גדילה וצמיחה

Tut Jan 14

יומני היקר

היום התקבלה שיחה ממונחה שהגיע למרכז בשבוע שעבר כשהיא משוכנעת ומאמינה שהמכשול הענק שניצב בדרכה זה זמן רב לא ניתן לפיתרון. היא רעדה כשדיברה על הפחדים להתאמת למולו, על האי האמון שלה ליכולותיה לעמוד למולו בהצלחה, לקרת סיום המפגש נזכרתי בסיפור ושיתפתי אותה .....

" בימי קדם, החליט המלך להניח סלע גדול על כביש כך שיפריע וישבש את תנועת העוברים בו. לאחר שהניח את הסלע הסתתר במקום בו יכול היה לצפות בעוברים, הוא היה סקרן לראות מי יהיה זה שיזיז את הסלע ויפנה את דרכו. חלק מהסוחרים העשירים ביותר של המלך ואנשי החצר הגיעו ופשוט הלכו סביבו, רבים רטנו בקול רם והאשימו את המלך על שלא שומר על נתיבי המעבר חופשיים מכל מטרד, אף אחד לא עשה, טרח לעשות דבר על מנת להסיר את המכשול מהנתיב.

ואז הגיע איכר נושא מטען גדול וכבד של ירקות, התקרב לסלע שבמרכז הדרך נעמד מולו בחן אותו הניח את מטענו לצד הדרך והתחיל לנסות להזיז את הסלע. הוא התאמץ דחף ודחף ולבסוף הצליח להזיז את הסלע לצד הדרך. הוא ניגש אל מטענו כשבזווית עינו קלט ארנק מוטל במרכז הדרך, הארנק הכיל מטבעות זהב רבים ופתק מהמלך מצביע על כך שהזהב נועד לאדם שיפנה את הסלע מהדרך. "

כל מכשול הוא אתגר בו קיימת הזדמנות לשינוי, שיפור, גדילה וצמיחה.

בסיום הפגישה קבעה המונחה כי השבוע תצא ותעמוד למול המכשול המאיים

השיחה היום הייתה לאחר שהתאמתה למולו ו.... למרבה פליאתה ושמחתה הרבה ה"שד" לא היה גדול כפי שדימתה, והיא עמדה איתנה והסיטה אותו מדרכה, וכאן ציפתה לה הפתעה לא צפויה – את שייחלה להגיע ולקבל מצאה שם ממתין לה.

כל שנדרש הוא שינוי בזווית ההתבוננות שלנו בדבר – אפשרו לעצמכם לראות במכשולים אתגרי חיים, עצרו ובחנו כיצד ואיך כשתעשו יתאפשר לכם לפנות את דרככם מהם – האמינו בעצמכם, ביכולותיכם וכך תצמחו תגדלו ותאהבו את מי שאתם בוחרים להיות.

מיאוווווו