טיפול באלרגיה באמצעות NLP

אלרגיות

החיים עבור הסובלים מאלרגיה יכולים להיות החל ממטרידים באופן סביר ועד מסכני חיים. אנטי היסטמין יכול לסייע בהתמודדות עם הרבה אלרגיות בינוניות, אך יש להם תופעות לוואי כמו עייפות ועם הזמן הגוף נהיה חסין לתרופה, ולכן הופך להיות פתרון זמני ולאחר מכן לא יעיל. אך כעת, יש דרך חדשה וחזקה להתמודדות עם אלרגיה, ללא תרופות, באמצעות שימוש בתקשורת שבין המוח לגוף.

איך אלרגיות קורות

המערכת החיסונית שלנו היא צבא חזק מאוד, המגנה עלינו מפולשים. אך מעת לעת, המערכת עושה טעויות. לימפוציט T (תאי דם לבנים) בדרך כלל תוקפים וירוסים ובקטריות, אך לפעמים הם יכולים להגיב במתקפה גם תחליפים תמימים כמו חיטה או אבקת פרחים (פולן). כאשר זה קורה, הם בטעות תוקפים תאים בריאים שמתנפצים ומשחררים היסטמין שגורם לאף מנוזל ותופעות אלרגיה שמלוות בגרד.

איך טיפול ב-NLP עוזר?

טכניקת הטיפול באלרגיה באמצעות NLP היא גישה מהירה ואפקטיבית שמסייעת להתמודדות עם אלרגיות רבות. הטכניקה מסייעת למערכת החיסונית שלנו לתקן את הטעות, ולהפסיק לתקוף כאשר נכנסים תחליפים שאינם מסוכנים לגוף. הטכניקה מיושמת באמצעות תהליך מודרך שמסייע לנו שמכניס למצב תת מודעי, ועושה שימוש בדמיון מודרך, על מנת שבעדינות נוכל לידע את המערכת החיסונית שלנו בשינויים שעליה לעשות. ישנם מונחים שמדווחים על שיפור והקלה כבר אחרי הטיפול הראשון.

במרכז האיוקה מתקיימים טיפולי NLP אישיים ואף לימודי NLP

אני כאן לרשותכם לשיחת התייעצות ובכל שאלה, וכמובן שאתה מוזמנים להשאיר פרטים בדף צור קשר שלנו.

שלכם, דינה